TAPK PROFESIONALIU VIRTUVĖS ŠEFU DRUSKININKUOSE

Daugelyje šalių virėjo profesija yra gerbiama ir vertinama. Virėjai laikomi kūrėjais! Lietuvoje kol kas į šią profesiją žiūrima paprasčiau ir buitiškiau, bet VšĮ Vilniaus Žirmūnų darbo rinkos mokymo centro Druskininkų filialas (toliau – VŽDRMC) nori pakeisti nusistovėjusį požiūrį ir ruošti aukščiausios klasės virėjus, kurie talentingų profesionalų dėka, išmoks ne tik būtiniausių šiai specialybei dalykų, bet ir nebijos eksperimentuoti, taps drąsiais, išradingais, kūrybingais virtuvės šefais.

Įsidarbinimo galimybė

Jei virėjas turi visas darbui reikalingas savybes, tikėtina, kad be darbo jis niekada neliks. Įsidarbinimo galimybės yra labai plačios: virėjai reikalingi tiek privačiame sektoriuje, tiek ir visuomeninėse įstaigose.

Rengiame kvalifikuotus virėjus

VŽDRMC Druskininkų filiale virėjai ruošiami pagal virėjo modulines profesinio mokymo programas. VŽDRMC parengia virėjus pagal programas, skirtas turintiems vidurinį išsilavinimą, tuomet suteikiama virėjo kvalifikacija (4 kvalifikacijos lygmuo). Taip pat programą, kuri skirta pradinį išsilavinimą turintiems arba neturintiems pilno pagrindinio ar vidurinio išsilavinimo (2 kvalifikacijos lygmuo).

Pabaigus mokslus, Švietimo, mokslo ir sporto ministerija išduoda profesinio mokymo diplomą. Mokymų trukmė 1 – 2 metai, priklausomai nuo pasirinktos programos. Mokymosi forma dieninė, tačiau yra galimybė derinti mokslus su darbu.

Mokiniai, pasirinkę virėjo ar padavėjo ir barmeno profesijas turės neįkainojamą patirtį atlikdami praktinius užsiėmimus viešbučių ir restoranų sektoriniame praktinio mokymo centre, kuriame įkurta mokomoji kavinė, aprūpinta modernia restoranų įranga. Tokio pobūdžio sektorinis centras yra vienintelis regione.

Atitikus visus išsilavinimo ir kvalifikacijos reikalavimus, mokslas yra nemokamas ir suteikiama galimybė gauti stipendiją. Profesinio mokymo įstaigų absolventai, įgiję brandos atestatą, gali stoti į aukštąsias mokyklas. Stojantiems į tos pačios švietimo srities aukštojo mokslo studijų programas suteikiami papildomi balai. Taip pat suteikiamos galimybės atlikti praktiką arba stažuotis užsienyje (Erasmus+ programa).

Atsižvelgus į darbdavių pageidavimus šiemet asmenims, norintiems įgyti profesiją, VŽDRMC Druskininkų filialas siūlo mokytis ir pagal kitas pirminio ir tęstinio mokymo programas: masažuotojoslaugytojo padėjėjo,  padavėjo ir barmeno,  siuvėjo

staliausautomobilių mechanikoapdailininko (statybininko).

Kiekviena profesija yra kažkuo savita ir patraukli. Atraskite savąją mūsų Centre. Visus, norinčius mokytis, kviečiame registruotis: 

profesinis.lamabpo.lt  pagrindinis priėmimas iki 2019-07-29!

Papildomas priėmimas (esant laisvoms vietoms): 2019-08-08 – 2019-08-26

Susidomėjusius prašome kreiptis:

VšĮ Vilniaus Žirmūnų darbo rinkos mokymo centro Druskininkų filialas

Vilniaus al. 30, Druskininkai.

Mob. Tel. +370 679 70 770

El. paštas: druskininkai@vzdrmc.lt / www.mcdruskininkufilialas.lt

 • Viešoji įstaiga Profesinio mokymo centro „Žirmūnai" Pietų Lietuvos filialas

  Vilniaus al. 30, LT-66119 Druskininkai, Tel./Faks. (8-313) 51091
  Mob. tel. +370 603 79210
  El-paštas: druskininkai@mczirmunai.lt Darbo laikas:
  Pirmadienį-penktadienį 7:30-16:00
  Pietų pertrauka 11:45-12:15