Automobilių elektros įrengimų remontininko mokymo programa

Reikalavimai stojančiajam: įgytas vidurinis išsilavinimas ir viena kvalifikacija

Programos trukmė – 1,5 metų.

Programos kodas – T43071603

Praktinis mokymas užima ne mažiau negu 70 proc. viso mokymosi laiko.

Suteikiama kvalifikacija – automobilių mechanikas.

Pogramos paskirtis – parengti kvalifikuotus automobilių elektros įrengimų remontininkus. Sudaryti galimybes įgyti kompetencijas atlikti automobilio elektros įrenginių diagnostiką, techninę priežiūrą, remontą, montuoti specialią papildomą elektros įrangą.

Mokiniai mokosi metalo technologinių darbų, variklių techninės priežiūros ir remonto, „Otto“ ir dyzelinių variklių maitinimo ir uždegimo sistemų techninės priežiūros ir remonto, transmisijos, važiuoklės, stabdžių ir elektros įrenginių techninės priežiūros ir remonto ir kitų modulių.

Baigiamasis vertinimas ir įgyta kvalifikacija

Mokinio, išklausiusio visą mokymo programą, profesinį pasirengimą parodo kompetencijų vertinimo egzamino rezultatai, kurių metu įvertinamos programoje nurodytos kompetencijos, bendrieji gebėjimai. Kompetencijų vertinimo egzaminų komisijos sudėtį, organizavimą, baigiamųjų dokumentų išdavimo tvarką reglamentuoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija.

Būsimo darbo specifika

Automobilių elektros įrengimų remontininkas turi išmanyti automobilio agregatų, mechanizmų ir sistemų paskirtį, sandarą, veikimą. Diagnozuoti automobilio elektros įrenginių techninę būklę, nustatyti gedimus ir jų priežastis, atlikti techninės priežiūros ir remonto darbus. Žinoti automobilių elektroninių valdymo sistemų sandarą, veikimą, atlikti jų diagnostikos ir techninės priežiūros darbus. Gebėti naudotis technine literatūra, informacinėmis technologijomis, skaityti automobilių detalių, mazgų darbo ir surinkimo brėžinius, principines ir montažines automobilių elektros įrenginių schemas.

Detali automobilių elektros įrengimų remontininko mokymo programa:>>>

Kviečiame prisijungti! Visus rūpimus klausimus atsakysime tel. +370 679 70770.

Jau apsisprendei? Prisijungti prie lamabpo sistemos >>>

 • Viešoji įstaiga Profesinio mokymo centro „Žirmūnai" Pietų Lietuvos filialas

  Vilniaus al. 30, LT-66119 Druskininkai, Tel./Faks. (8-313) 51091
  Mob. tel. +370 603 79210
  El-paštas: druskininkai@mczirmunai.lt Darbo laikas:
  Pirmadienį-penktadienį 7:30-16:00
  Pietų pertrauka 11:45-12:15