Masažuotojo darbas iš arti – Druskininkų „Saulutėje“

2015-12-08 rytą mokiniai susitiko prie Vaikų ligoninės Vaikų reabilitacijos skyriaus Druskininkų „Saulutė“, kur juos pasitiko vyresnioji slaugos administratorė Asta Jurkšaitienė, sutikusi mokiniams pravesti pažintinę ekskursiją.

Apžiūrėjome vilnonių įvyniojimų procedūrų patalpas, kineziterapijos, ergoterapijos, povandeninio masažo, vonių patalpas bei kt. Plačiau apie darbo specifiką pasišnekėjome su masažuotojomis. Jos pasidalino kasdieninio darbo aktualijomis, sunkumais, džiaugsmais. Pasakojo, kad dažnai tenka ne tik vaiką prisipratinti, bet dirbti ir su tėvais. Daug kalbėtis, žaisti, kad jie priprastų prie aplinkos ir leistų atlikti masažą.

Vėliau apžiūrėjome palatas, kuriose apsigyvena atvykę gydytis pavieniai vaikai arba vaikai su slaugytojais. Pasidžiaugėme, kad vaikams įrengtos poilsio, žaidimų erdvės, jaukūs kambariai.

Dėkojame „Saulutės“ bendruomenei ir Astai Jurkšaitienei už draugišką mokinių priėmimą. Tikimės, kad šioje įstaigoje kitais metais keli mokiniai atliks praktiką būtent šioje įstaigoje.

Parengė Asta Galbogytė

 • Viešoji įstaiga Profesinio mokymo centro „Žirmūnai" Pietų Lietuvos filialas

  Vilniaus al. 30, LT-66119 Druskininkai, Tel./Faks. (8-313) 51091
  Mob. tel. +370 603 79210
  El-paštas: druskininkai@mczirmunai.lt Darbo laikas:
  Pirmadienį-penktadienį 7:30-16:00
  Pietų pertrauka 11:45-12:15