Artėja vasara-atostogų laikas, taip pat laikas pasirinkti ką veiksi rudenį ir visus ateinančius metus! Prisijunk prie mūsų kasmet betobulėjančios ir besiplečiančios bendruomenės, rinkis profesinį mokymą.

Druskininkuose ir pasinaudok visomis galimybėmis:

 Mokytis nemokamai.

 Gauti daug praktinių žinių iš patyrusių mokytojų.

 Gauti stipendiją.  

Atlikti praktiką užsienyje (Erasmus+ programa).

 Įsitvirtinti darbo rinkoje.

 Praktines žinias įgyti vieninteliame regione viešbučių ir restoranų sektoriaus praktiniame mokymo centre.

P R I Ė M I M A S į profesines mokyklas startavo! Metas rinktis ir kurti savo profesinį kelią!

Prašymai mokytis pildomi internetu: https://profesinis.lamabpo.lt/

Pagrindinis priėmimo etapas birželio 1 d. – rugpjūčio 11 d.

Daugiau informacijos apie siūlomas mokymo programas mūsų centre: https://mcdruskininkufilialas.lt/

Priėmimo klausimais konsultuojame darbo dienomis nuo 8 iki 16 val.

Gyvai ir telefonu: adresu: Vilniaus al. 30, Druskininkai  tel. +370606 44 313

 

 

 

Masažuotojų specialybės mokinė Kristina Valentaitė ir virėjo specialybės mokinys Nerijus Gudanavičius, šiuo metu savo profesines žinias ir gebėjimus tobulina Ispanijoje Tenerifėje, pagal Erasmus+ mobilumo projektą „Kompetencijos ugdymas praktinio mokymo ir pameistrystės būdu“.

Mokiniai džiaugiasi ne tik kokybišku mokymosi procesu, bet ir galimybe pažinti kitą kultūrą, užmegzti naujus ryšius, pamatyti tobulą Tenerifės kraštovaizdį.

 

Išskirtinis, inovatyvus „Lietuvos masažo čempionatas 2021“, kurio TOP 10 geriausių, nugalėtojų  Norime pasveikinti ir padėkoti mokiniams už atkaklumą, profesionalumą, gebėjimą prisitaikyti prie naujų konkursų formų. Esate šaunuoliai! 

Sveikiname:

Klasikinio masažo prizinės II vietos nugalėtoją – Saulę Plytnikaitę!

Į nugalėtojų TOP 10 patekusius: Povilą Miliauską, Kristiną Kraunelienę, Kristiną Valentaitę.

Dalyves: Rasą Mociejūnienę, Rūtą Šemetaitę.

Baigusius mokyklos absolventus: Ingridą Matikiūnienę ir Aleksandr Zubkievič.

sąraše yra net keturi mūsų mokyklos mokiniai. 

Vasario 9 – 11 dienomis vyko padavėjo ir barmeno specialybės mokinių, įgytų kompetencijų vertinimo egzaminas.
 Mokiniai pademonstravo puikias teorines ir praktines žinias bei gebėjimus.
Linkime Jiems kuo didžiausios sėkmės profesiniame kelyje!

Remiantis 2021 m. sausio 1 d. LR Asmens sveikatos priežiūros praktikos įstatymu, kuris apibrėžia masažuotojo kvalifikaciją kaip asmens sveikatos priežiūros praktiką, kuri yra licencijuojama, visiems masažuotojo kvalifikacijos darbuotojams bus reikalinga gauti licencijas. Todėl PROFESINIO MOKYMO CENTRO „ŽIRMŪNAI“ DRUSKININKŲ FILIALAS organizuos masažuotojų kvalifikacijos tobulinimo mokymus.

Kviečiame pasinaudoti galimybe mokytis nemokamai!

Šiuo nenuspėjamu ir išbandymų kupinu laikotarpiu, nauja įgyta specialybė, persikvalifikavimas, optimaliai išnaudotas laikas, gali atverti naujas galimybes bei tapti puikia investicija į ateities perspektyvas pasibaigus pandemijai.
 Nuo vasario 3 iki 15 d. vyksta žiemos priėmimas į profesinio mokymo įstaigas. Todėl profesinio mokymo centras „Žirmūnai“, Druskininkų filialas kviečia nemokamai įgyti APSKAITININKO profesiją.
 Mokymų metu išmoksite savarankiškai tvarkyti buhalterinę apskaitą, tvarkyti turto dokumentus ir registruoti apskaitoje, tvarkyti įsipareigojimų dokumentus ir registruoti apskaitoje, formuoti bei apskaityti pajamų ir sąnaudų duomenis.
 Priėmime gali dalyvauti asmenys įgyję vidurinį, aukštąjį ar profesinį išsilavinimą. Valstybės finansuojamų vietų skaičius ribotas.
 Norintys dalyvauti priėmime prašymus turi pateikti per LAMA BPO priėmimo sistemą: https://profesinis.lamabpo.lt
 Detali informacija: www.mcdruskininkufilialas.lt arba telefonu: +370 679 70 770

Ineta Baltulionienė – siuvėjų specialybės, II kurso mokinė. Mergina pasiryžusi įgyvendinti savo verslo idėją, džiugina mus savo kuriamais darbais ir drąsa veikti. 
Dalinamės jos įkvepiančia istorija apie hobį, mokslus ir naują nuosavą verslą:
 „Siuvimas mane gyvenime lydėjo kaip hobis, pradėjau eksperimentuoti, siūti lengvas palaidines, kepures, piešiau savo prekinio ženklo eskizus ir svajojau šį hobį paversti savo nuosavu verslu. Daug laiko neprireikė, jog suprasčiau, jog man trūksta pradinių žinių ir tai, ką siuvu, neatrodo itin patraukliai ar kokybiškai. Tai paskatino mane tobulėti ir nuo 2019-ųjų metų pradėjau mokytis siuvėjo amato, kuris apima ir daugelį kitų sričių. Visus šiuos metus turėjau galimybę tobulinti savo anglų kalbos žinias, susipažinau su darbo kodeksu, įgijau žinių apie verslą bei jo kūrimo pagrindus. Taip pat pačius svarbiausius – siuvinių technologiją, konstravimo modeliavimo pagrindų, mane mokina mokytoja Vida Basalykienė. Ji, išmananti savo amatą, turinti daug metų patirties, mokytoja, kuri šiuos visus metus buvo man autoritetas, psichologė ir pagalbininkė, padėjusi žengti žingsnius link savarankiškumo. Ir net dabar, karantino metu, kuomet negalime susitikti gyvai, mes nepasiduodame bei toliau tobuliname savo siuvimo žinias nuotoliniu būdu, kas mums puikiai sekasi. Labai džiaugiuosi priėmusi šį sprendimą, mokytis siuvėjos profesiją, nes mokslų, dėmesingų mokytojų ir, žinoma, šeimos palaikymo vedina sukūriau sau tvirtus pagrindus kurti verslą ir jau nuo 2020-ųjų metų gruodžio 1-osios dienos gyvenimą išvydo mano prekinis ženklas „Made.By.InVi“.  Su šiuo  ženklu transliuoju  pasauliui apie save, apie tai, kad reikia nebijoti svajoti, išsiskirti iš minios, mylėti gyvenimą, mylėti save tokį koks esi“,-  pasakoja Ineta.
 ,,Iš tiesų džiaugiuosi, kad mokiniams besimokant mokymo cente,  atsiranda vis didesnė motyvacija, čia jie atsiskleidžia, atranda save, pagaliau supranta kad, pabaigę, galės žengti žingsnį į priekį link išsvajoto tikslo, kurti ar tęsti savo verslą  ateity“ – sako vyr. profesijos mokytoja Vida Basalykienė.

Pirmajame Lietuvos masažuotojų čempionate MC Žirmūnai Druskininkų filialo mokinius lydėjo sėkmė. Povilas Miliauskas užėmė pirmą vietą, Aleksandr Zubkevič užėmė antrą vietą, Akvilė Valadkaitė gavo nominaciją už geriausios masažinės erdvės sukūrimą.

 • Viešoji įstaiga Profesinio mokymo centro „Žirmūnai" Druskininkų filialas

  Vilniaus al. 30, LT-66119 Druskininkai, Tel./Faks. (8-313) 51091
  Mob. tel. +370 603 79210
  El-paštas: druskininkai@mczirmunai.lt Darbo laikas:
  Pirmadienį-penktadienį 7:30-16:00
  Pietų pertrauka 11:45-12:15