Ineta Baltulionienė – siuvėjų specialybės, II kurso mokinė. Mergina pasiryžusi įgyvendinti savo verslo idėją, džiugina mus savo kuriamais darbais ir drąsa veikti. 
Dalinamės jos įkvepiančia istorija apie hobį, mokslus ir naują nuosavą verslą:
 „Siuvimas mane gyvenime lydėjo kaip hobis, pradėjau eksperimentuoti, siūti lengvas palaidines, kepures, piešiau savo prekinio ženklo eskizus ir svajojau šį hobį paversti savo nuosavu verslu. Daug laiko neprireikė, jog suprasčiau, jog man trūksta pradinių žinių ir tai, ką siuvu, neatrodo itin patraukliai ar kokybiškai. Tai paskatino mane tobulėti ir nuo 2019-ųjų metų pradėjau mokytis siuvėjo amato, kuris apima ir daugelį kitų sričių. Visus šiuos metus turėjau galimybę tobulinti savo anglų kalbos žinias, susipažinau su darbo kodeksu, įgijau žinių apie verslą bei jo kūrimo pagrindus. Taip pat pačius svarbiausius – siuvinių technologiją, konstravimo modeliavimo pagrindų, mane mokina mokytoja Vida Basalykienė. Ji, išmananti savo amatą, turinti daug metų patirties, mokytoja, kuri šiuos visus metus buvo man autoritetas, psichologė ir pagalbininkė, padėjusi žengti žingsnius link savarankiškumo. Ir net dabar, karantino metu, kuomet negalime susitikti gyvai, mes nepasiduodame bei toliau tobuliname savo siuvimo žinias nuotoliniu būdu, kas mums puikiai sekasi. Labai džiaugiuosi priėmusi šį sprendimą, mokytis siuvėjos profesiją, nes mokslų, dėmesingų mokytojų ir, žinoma, šeimos palaikymo vedina sukūriau sau tvirtus pagrindus kurti verslą ir jau nuo 2020-ųjų metų gruodžio 1-osios dienos gyvenimą išvydo mano prekinis ženklas „Made.By.InVi“.  Su šiuo  ženklu transliuoju  pasauliui apie save, apie tai, kad reikia nebijoti svajoti, išsiskirti iš minios, mylėti gyvenimą, mylėti save tokį koks esi“,-  pasakoja Ineta.
 ,,Iš tiesų džiaugiuosi, kad mokiniams besimokant mokymo cente,  atsiranda vis didesnė motyvacija, čia jie atsiskleidžia, atranda save, pagaliau supranta kad, pabaigę, galės žengti žingsnį į priekį link išsvajoto tikslo, kurti ar tęsti savo verslą  ateity“ – sako vyr. profesijos mokytoja Vida Basalykienė.
 • Viešoji įstaiga Profesinio mokymo centro „Žirmūnai" Druskininkų filialas

  Vilniaus al. 30, LT-66119 Druskininkai, Tel./Faks. (8-313) 51091
  Mob. tel. +370 603 79210
  El-paštas: druskininkai@mczirmunai.lt Darbo laikas:
  Pirmadienį-penktadienį 7:30-16:00
  Pietų pertrauka 11:45-12:15