Svečių namai

Dokumentai į VIRĖJO, MASAŽUOTOJO, PADAVĖJO-BARMENO, KOMPIUTERINIO PROJEKTAVIMO OPERATORIAUS specialybes priimami jau nuo birželio 1 d. per LAMA BPO sistemą.     Dokumentai į VIRĖJO, MASAŽUOTOJO, PADAVĖJO-BARMENO, KOMPIUTERINIO PROJEKTAVIMO OPERATORIAUS specialybes priimami jau nuo birželio 1 d. per LAMA BPO sistemą.

Malonu, kad užsukote! Lauksime Jūsų atvykstant!

Druskininkai yra miestas, turintis kurorto statusą, kuriame gausu gydomųjų veiksnių: mineralinių vandenų, gydomojo purvo, sveikatai palankus mikroklimatas, vandens telkinių, bei išplėtota speciali infrastruktūra, naudoti šiuos veiksnius gydymo, sveikatinimo, turizmo ir poilsio reikmėms. Nuolat puoselėjama ir gražėjanti miesto aplinka, gerėjantis paslaugų teikimas, skatina turistus vėl ir vėl lankytis Druskininkuose.

Viešoji įstaiga Vilniaus Žirmūnų darbo rinkos mokymo centras Druskininkų filialas yra pačioje miesto širdyje, pėsčiųjų alėjoje priešais Vandens parką, SPA ir Gydyklą, todėl miesto svečiams, verslo klientams teikia apgyvendinimo paslaugas. Dviejų žvaigždučių svečių namuose paslaugos yra kokybiškos, klientai jas vertina labai gerai. Personalas visada pasirengęs padėti, suprasti ir išpildyti kiekvieno savo svečio pageidavimus.

dji01590-akvaparkas-v2
  • Administracija

    administracija

     

  • Viešoji įstaiga Vilniaus Žirmūnų darbo rinkos mokymo centro Druskininkų filialas

    Vilniaus al. 30, LT-66119 Druskininkai, Tel./Faks. (8-313) 51091 Mob. tel. +37061564115 El-paštas: druskininkai@vzdrmc.lt Darbo laikas: Pirmadienį-penktadienį 7:30-16:00 Pietų pertrauka 11:45-12:15