Kviečiame mokytis po 12 klasių (baigtas vidurinis išsilavinimas)

Programos trukmė – 2 metai.

Programos kodas – M44073205

Praktinis mokymas užima ne mažiau negu 70 proc. viso mokymosi laiko.

Suteikiama kvalifikacija – stalius.

Programos paskirtis – parengti kvalifikuotą stalių, kuris gebėtų dirbti įvairiose statybos ir medienos apdirbimo įmonėse arba vykdyti individualią veiklą.

Mokiniai mokosi medienos apdirbimo rankiniais ir rankiniais elektriniais įrankiais ir mechanizuotu būdu, tiesinių ir sudėtinių medienos gaminių gamybos, medienos gaminių montavimo, medienos masyvo baldų gamybos ir surinkimo, medienos gaminių remonto, apdailos plokščių ir tiesinių elementų montavimo, medienos gaminių apdailos ir kitų modulių.

Baigiamasis vertinimas ir įgyta kvalifikacija

Mokinio, išklausiusio visą mokymo programą, profesinį pasirengimą parodo kompetencijų vertinimo egzamino rezultatai, kurių metu įvertinamos programoje nurodytos kompetencijos, bendrieji gebėjimai. Kompetencijų vertinimo egzaminų komisijos sudėtį, organizavimą, baigiamųjų dokumentų išdavimo tvarką reglamentuoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija.

Būsimo darbo specifika

Staliaus kvalifikaciją įgiję asmenys apdirba medieną rankiniais, rankiniais elektriniais įrankiais ir mechanizuotu būdu, gamina tiesines medienos detales, gamina ir surenka sudėtinius medienos gaminius bei medienos masyvo baldus, montuoja medienos gaminius bei apdailos plokštes ir tiesinius elementus, remontuoja medienos gaminius, atlieka medienos gaminių apdailą.

Stalius dirba individualiai ir grupėse. Dirbama lauke ir patalpose su medienos apdirbimo įrankiais, įranga ir staklėmis, pjovimo, obliavimo, gręžimo, šlifavimo, kalimo, tvirtinimo įrankiais, paaukštinimo įranga ir kt., tenka dirbti aukštyje.

Detali staliaus modulinė mokymo programa: >>>

Kviečiame prisijungti! Visus rūpimus klausimus atsakysime tel. +370 679 70770.

Jau apsisprendei? Prisijungti prie lamabpo sistemos >>>

  • Viešoji įstaiga Profesinio mokymo centro „Žirmūnai" Druskininkų filialas

    Vilniaus al. 30, LT-66119 Druskininkai, Tel./Faks. (8-313) 51091 Mob. tel. +37061564115 El-paštas: druskininkai@mczirmunai.lt Darbo laikas: Pirmadienį-penktadienį 7:30-16:00 Pietų pertrauka 11:45-12:15