Dokumentai į VIRĖJO, MASAŽUOTOJO, PADAVĖJO-BARMENO, KOMPIUTERINIO PROJEKTAVIMO OPERATORIAUS specialybes priimami jau nuo birželio 1 d. per LAMA BPO sistemą.     Dokumentai į VIRĖJO, MASAŽUOTOJO, PADAVĖJO-BARMENO, KOMPIUTERINIO PROJEKTAVIMO OPERATORIAUS specialybes priimami jau nuo birželio 1 d. per LAMA BPO sistemą.
Mokymo programa Reikalingas bazinis išsilavinimas Programos trukmė
Masažuotojo vidurinis 2 metai
Kompiuterinio projektavimo operatoriaus vidurinis 1,5 metų
Virėjo modulinė M44101304 vidurinis 110 kreditų
Virėjo modulinė M44101304 vidurinis 92 kreditai
Virėjo modulinė T32101302 pagrindinis 52 kreditai
Virėjo modulinė T32101303 pagrindinis 52 kreditai
Padavėjo-barmeno modulinė M44101303 vidurinis 90 kreditų
Padavėjo-barmeno modulinė T43101303 vidurinis 72 kreditai
Siuvinių gamintojo nebaigtas pagrindinis 2 metai
Stalius nebaigtas vidurinis 2 metai


Kompiuterinio projektavimo operatoriaus mokymo programa

Valstybinis kodas 440048204
ISCED kodas 42372
Švietimo sritis: kompiuterija
Švietimo posritis: kompiuterio panaudojimas
Forma dieninė
Programos trukmė – 1,5 metų

Programos aprašas

Kompiuterinio projektavimo operatorius supranta, žino bei geba taikyti pagrindinius kompiuterinio projektavimo principus, moka taikyti įvairius informacijos pateikimo būdus. AutoCAD programa braižo įvairaus sudėtingumo brėžinius, paruošia įvairaus tipo brėžinius ir projektus spausdinti, parengia brėžinius ir projektus publikuoti internete. Operatorius pateikia duomenis grafiškai, naudodamasis teksto redagavimo, kompiuterinės grafikos bei garso apdorojimo programomis. Kompiuterinio projektavimo operatorius gali dirbti ir Windows vartotojo terpe: kurti, peržiūrėti katalogus ir rinkmenas, taikyti antivirusines programas, kurti, kaupti informacijos archyvus ir kt. Specialistas projektuoja, maketuoja, piešia kompiuteriu, komponuoja raides lape, parenka šriftą, komponuoja žodžius, keisdamas šriftą, jo dydį, formą, be to, geba sukurti pasirinktą muziką atitinkantį grafinį sprendimą, panaudodamas sudėtingus fotomontažus, elektroninės bei kompiuterinės muzikos pavyzdžius. Operatorius dirba projektavimo skyriuose, leidybos ir baldų įmonėse.


Masažuotojo mokymo programa

Masseur training program

Valstybinis kodas 440072601
ISCED kodas 42372

Švietimo sritis: sveikatos priežiūra
Švietimo posritis: terapija ir reabilitacija
Forma dieninė
Programos trukmė – 2 metai

Programos aprašas

Masažuotojo mokymo programa yra skirta asmenims, turintiems vidurinį išsilavinimą. Programos paskirtis – parengti masažuotoją, gebantį planuoti ir atlikti masažo procerdūras bei vertinti jų efektyvumą, ugdyti sveikos gyvensenos poreikį, tolerantiškai bendrauti ir bendradarbiauti su kolegomis, klientais/pacientais, dirbti komandoje, lanksčiai prisitaikyti prie kintančių darbo rinkos reikalavimų.
Būsimieji masažuotojai mokosi anatomijos, fiziologijos ir patologijos pagrindų, reabilitacijos ir farmakologijos pagrindų, infekcinių ir odos ligų pagrindų, masažo pradmenų, vidaus ligų ir masažo, chirurginių ligų ir masažo, nervų ligų ir masažo, vaikų ligų ir masažo, higieninio ir kosmetinio masažo, sportinio masažo ir kt.
Baigiamosios praktikos trukmė – 15 savaičių. Mokymo programa baigiama kvalifikacijos egzaminu.
Baigus masažuotojo mokymo programą, mokymąsi galima tęsti pagal aukštojo mokslo sveikatos priežiūros srities, reabilitacijos krypties programas.


Virėjo modulinė profesinio mokymo programa

Valstybinis kodas M44101304

Programos trukmė – 110 kreditų / 2 metai 

Valstybinis kodas T43101304

Programos trukmė92 kreditų 

Švietimo sritis: paslaugos asmenims
Švietimo posritis: viešbučiai, restoranai ir viešasis maitinimas
Forma dieninė

Programos apibūdinimas

Programos paskirtis.

Virėjo modulinė profesinio mokymo programa skirta kvalifikuotam darbuotojui parengti, kuris gebėtų savarankiškai gaminti, apipavidalinti ir patiekti patiekalus, įvertinti patiekalų kokybę, tvarkyti dokumentaciją.

Būsimo darbo specifika.

Asmuo, įgijęs virėjo kvalifikaciją, galės dirbti virėju įvairių tipų maitinimo paslaugas teikiančiose įmonėse.Dirbant privalu dėvėti specialius darbo drabužius. Darbas pamainomis, prie aukštos temperatūros įrenginių, su elektros prietaisais. Darbo metu yra galimos konfliktinės situacijos, todėl reikalingi gebėjimai jas suvaldyti ir spręsti. Darbuotojui privalu atlikti sveikatos profilaktinį patikrinimą ir turėti asmens medicininę knygelę arba privalomojo sveikatos patikrinimo medicininę pažymą.


Padavėjo ir barmeno modulinė profesinio mokymo programa

Valstybinis kodas  M44101303
Programos trukmė90 kreditų / 1,5 metų

Valstybinis kodas  T43101303
Programos trukmė72 kreditų 
Švietimo sritis: paslaugos asmenims
Švietimo posritis: viešbučiai, restoranai ir viešasis maitinimas
Forma dieninė

Programos apibūdinimas

Programos paskirtis.

Padavėjo ir barmeno modulinė profesinio mokymo programa skirta parengti kvalifikuotą darbuotoją, gebantį savarankiškai aptarnauti maitinimo paslaugas teikiančių įmonių lankytojus, pokylių ir priėmimų svečius, gaminti gėrimus, kokteilius, šaltuosius ir karštuosius užkandžius bei juos patiekti.

 Būsimo darbo specifika.

Asmuo, įgijęs padavėjo ir barmeno kvalifikacijas galės dirbti barmenu baruose, kavinėse, restoranuose ir kitose maitinimo paslaugas teikiančiose įmonėse, kuriose įrengti barai arba padavėju įvairių tipų maitinimo paslaugas teikiančiose įmonėse.  Dirbant privalu dėvėti specialius darbo drabužius, prisisegti skiriamąjį ženklą. Darbas organizuojamas pamainomis, dirbama su elektros prietaisais. Darbo metu yra galimos konfliktinės situacijos, todėl reikalingi gebėjimai jas suvaldyti ir spręsti. Darbuotojui privalu atlikti sveikatos profilaktinį patikrinimą ir turėti asmens medicininę knygelę arba privalomojo sveikatos patikrinimo medicininę pažymą.


Virėjo modulinė profesinio mokymo programa

Valstybinis kodas T32101302

Programos trukmė – 52 kreditų

Valstybinis kodas T21101303

Programos trukmė52 kreditų

Švietimo sritis: paslaugos asmenims
Švietimo posritis: viešbučiai, restoranai ir viešasis maitinimas
Forma dieninė

Programos apibūdinimas

Programos paskirtis.

Virėjo modulinė profesinio mokymo programa yra skirta kvalifikuotam virėjui parengti, kuris gebėtų, prižiūrint aukštesnės kvalifikacijos darbuotojui, parinkti maisto produktus ir žaliavas, atlikti jų pirminį apdorojimą, gaminti nesudėtingos technologijos pusgaminius ir patiekalus.

Būsimo darbo specifika.

Asmuo, įgijęs virėjo kvalifikaciją, prižiūrimas aukštesnės kvalifikacijos darbuotojo galės dirbti įvairių tipų maitinimo paslaugas teikiančiose įmonėse.Dirbama prie aukštos temperatūros įrenginių, su elektros prietaisais, įvairiais mechaniniais, šiluminiais ir automatiniais virtuvės prietaisais ir įrenginiais, maisto gaminimo įrankiais ir inventoriumi. Naudojamos technologijos kortelės, valymo priemonės.Dirbama pamainomis. Dirbant privalu dėvėti specialius darbo drabužius. Darbuotojui privalu atlikti sveikatos profilaktinį patikrinimą ir turėti asmens medicininę knygelę arba privalomojo sveikatos patikrinimo medicininę pažymą.

Siuvinių gamintojo mokymo programa

Valstybinis kodas 210054213

Programos trukmė – 2 metai

Programos paskirtis

Parengti siuvinių gamintojų, kuris sugebėtų atlikti siuvinių gamybos paruošimo ir komplektavimo, drėgminio šiluminio apdorojimo,siuvimo darbus, naudojant įvairią siuvimo technologinio proceso įrangą.

Staliaus mokymo programa

Valstybinis kodas 210058209

Programos trukmė – 2 metai

Programos paskirtis

Parengti kvalifikuotą stalių gebantį apdirbti medieną, gaminti, montuoti ir remontuoti medienos gaminius, statyti medinius pastatus.

  • Administracija

    administracija

     

  • Viešoji įstaiga Vilniaus Žirmūnų darbo rinkos mokymo centro Druskininkų filialas

    Vilniaus al. 30, LT-66119 Druskininkai, Tel./Faks. (8-313) 51091 Mob. tel. +37061564115 El-paštas: druskininkai@vzdrmc.lt Darbo laikas: Pirmadienį-penktadienį 7:30-16:00 Pietų pertrauka 11:45-12:15