Dokumentai į VIRĖJO, MASAŽUOTOJO, PADAVĖJO-BARMENO, KOMPIUTERINIO PROJEKTAVIMO OPERATORIAUS specialybes priimami jau nuo birželio 1 d. per LAMA BPO sistemą.     Dokumentai į VIRĖJO, MASAŽUOTOJO, PADAVĖJO-BARMENO, KOMPIUTERINIO PROJEKTAVIMO OPERATORIAUS specialybes priimami jau nuo birželio 1 d. per LAMA BPO sistemą.
Mokymo programa Reikalingas bazinis išsilavinimas Programos trukmė
Masažuotojo vidurinis 2 metai

Kompiuterinio projektavimo operatoriaus

vidurinis 1,5 metų
Virėjo vidurinis 1 metai
Virėjo pagrindinis 2 metai
Padavėjo-barmeno vidurinis 1 metai

Kompiuterinio projektavimo operatoriaus mokymo programa

Valstybinis kodas 440048204
ISCED kodas 42372
Švietimo sritis: kompiuterija
Švietimo posritis: kompiuterio panaudojimas
Forma dieninė
Programos trukmė – 1,5 metų

Programos aprašas

Kompiuterinio projektavimo operatorius supranta, žino bei geba taikyti pagrindinius kompiuterinio projektavimo principus, moka taikyti įvairius informacijos pateikimo būdus. AutoCAD programa braižo įvairaus sudėtingumo brėžinius, paruošia įvairaus tipo brėžinius ir projektus spausdinti, parengia brėžinius ir projektus publikuoti internete. Operatorius pateikia duomenis grafiškai, naudodamasis teksto redagavimo, kompiuterinės grafikos bei garso apdorojimo programomis. Kompiuterinio projektavimo operatorius gali dirbti ir Windows vartotojo terpe: kurti, peržiūrėti katalogus ir rinkmenas, taikyti antivirusines programas, kurti, kaupti informacijos archyvus ir kt. Specialistas projektuoja, maketuoja, piešia kompiuteriu, komponuoja raides lape, parenka šriftą, komponuoja žodžius, keisdamas šriftą, jo dydį, formą, be to, geba sukurti pasirinktą muziką atitinkantį grafinį sprendimą, panaudodamas sudėtingus fotomontažus, elektroninės bei kompiuterinės muzikos pavyzdžius. Operatorius dirba projektavimo skyriuose, leidybos ir baldų įmonėse.


Masažuotojo mokymo programa

Masseur training program

Valstybinis kodas 440072601
ISCED kodas 42372

Švietimo sritis: sveikatos priežiūra
Švietimo posritis: terapija ir reabilitacija
Forma dieninė
Programos trukmė – 2 metai

Programos aprašas

Masažuotojo mokymo programa yra skirta asmenims, turintiems vidurinį išsilavinimą. Programos paskirtis – parengti masažuotoją, gebantį planuoti ir atlikti masažo procerdūras bei vertinti jų efektyvumą, ugdyti sveikos gyvensenos poreikį, tolerantiškai bendrauti ir bendradarbiauti su kolegomis, klientais/pacientais, dirbti komandoje, lanksčiai prisitaikyti prie kintančių darbo rinkos reikalavimų.
Būsimieji masažuotojai mokosi anatomijos, fiziologijos ir patologijos pagrindų, reabilitacijos ir farmakologijos pagrindų, infekcinių ir odos ligų pagrindų, masažo pradmenų, vidaus ligų ir masažo, chirurginių ligų ir masažo, nervų ligų ir masažo, vaikų ligų ir masažo, higieninio ir kosmetinio masažo, sportinio masažo ir kt.
Baigiamosios praktikos trukmė – 15 savaičių. Mokymo programa baigiama kvalifikacijos egzaminu.
Baigus masažuotojo mokymo programą, mokymąsi galima tęsti pagal aukštojo mokslo sveikatos priežiūros srities, reabilitacijos krypties programas.


Virėjo mokymo programa

Valstybinis kodas 440081112
ISCED kodas 4541013
Švietimo sritis: paslaugos asmenims
Švietimo posritis: viešbučiai, restoranai ir viešasis maitinimas
Forma dieninė
Programos trukmė – 1 metų

Programos aprašas

Virėjo mokymo programa yra skirta asmenims, turintiems vidurinį išsilavinimą. Programa skirta parengti kvalifikuotą virėją, turintį teorinius pagrindus ir darbinius įgūdžius, gebantį savarankiškai dirbti virėjo darbus: parengti darbo vietą, parinkti produktus bei žaliavas, paruošti patiekalus, pateikti maistą lankytojams maitinimo įmonėse, atsakingai vykdyti savo pareigas. Būsimieji virėjai mokosi gamybos organizavimo, šiluminio produktų apdorojimo, maitinimo organizavimo, sriubų ir padažų , šaltų patiekalų , karštų patiekalų , proginių ir dietinių patiekalų , desertinių patiekalų , kulinarinių pusgaminių gaminimo ir kt. Asmenys sėkmingai baigę programą, sugebės pagaminti ir estetiškai patiekti patiekalus, konditerijos gaminius, desertus, gėrimus, mokės apskaičiuoti patiekalų kainas bei sudaryti valgiaraštį. Įgytus verslo ir ekonominius įgūdžius galės panaudoti kuriant savo verslą. Mokės kultūringai bendrauti su svečiais.


Padavėjo ir barmeno mokymo programa

Valstybinis kodas 440081113
ISCED kodas 4541013
Švietimo sritis: paslaugos asmenims
Švietimo posritis: viešbučiai, restoranai ir viešasis maitinimas
Forma dieninė
Programos trukmė – 1 metų

Programos aprašas

Padavėjo ir barmeno mokymo programa yra skirta asmenims, turintiems vidurinį išsilavinimą. Programa skirta parengti profesionalų padavėją ir barmeną sugebantį aptarnauti lankytojus, serviruoti stalus, priimti užsakymus, aptarnauti banketus, dirbti technologiniais įrengimais ir elektroniniais kasos aparatais, pildyti apskaitos dokumentus. Būsimieji padavėjai – barmenai mokosi prekybos patalpų veiklos, serviravimo, lankytojų aptarnavimo, alkoholinių ir gaiviųjų gėrimų gaminimo, pokylių organizavimo ir aptarnavimo, baro veiklos ir kt.


Virėjo mokymo programa

Valstybinis kodas 320081109
ISCED kodas 3521013
Švietimo sritis: paslaugos asmenims
Švietimo posritis: viešbučiai, restoranai ir viešasis maitinimas
Forma dieninė
Programos trukmė – 2 metų

Programos aprašas

Virėjo mokymo programa yra skirta asmenims, turintiems pagrindinį išsilavinimą. Programos tikslas – suteikti teorines ir praktines žinias, išugdyti profesinius įgūdžius. Įgijęs virėjo kvalifikaciją darbuotojas mokės ruošti maistą įvairaus amžiaus klientams, restoranuose, baruose, kavinėse, ikimokyklinio ir mokyklinio ugdymo įstaigose, kaimo turizmo sodybose, mažuose viešbučiuose ir t.t. Asmenys sėkmingai baigę programą, sugebės pagaminti ir estetiškai patiekti kulinarijos gaminus, desertus, gėrimus, mokės apskaičiuoti patiekalų kainas bei sudaryti valgiaraštį. Mokės kultūringai bendrauti su svečiais. Mokymo programa skirta asmenims turintiems pagrindinį išsilavinimą ir nesiekiantiems vidurinio išsilavinimo. Būsimieji virėjai mokosi maisto prekių mokslo, maisto ruošimo technologijos įvado, kulinarijos pusgaminių gaminimo, kulinarijos gaminių, šaltųjų patiekalų ir užkandžių gaminimo, specializuoto maitinimo, konditerijos gaminių gaminimo, maisto ruošimo įrengimų, gamybos organizavimo maitinimo įmonėje ir kt.

  • Administracija

    administracija

     

  • Viešoji įstaiga Vilniaus Žirmūnų darbo rinkos mokymo centro Druskininkų filialas

    Vilniaus al. 30, LT-66119 Druskininkai, Tel./Faks. (8-313) 51091 Mob. tel. +37061564115 El-paštas: druskininkai@vzdrmc.lt Darbo laikas: Pirmadienį-penktadienį 7:30-16:00 Pietų pertrauka 11:45-12:15