MA-URI masažo pristatymas

MA-URI – institutas, kurio įkūrimas susijęs su gilia HUNOS filosofija ir Polineziečių gydymo menų suvokimu. Raimonda Mažeikaitė, kuri pradėjo renginį, susirinkusiai auditorijai kėlė retorinius klausimus: kas mes esame, kas yra mūsų sveikata, kokie mūsų talentai, ar mes džiaugiamės pražystančia, unikalia gamta, ką ji duoda mums? Svarbiausia – pažinti save.

 • img_0821
 • R. Mažeikaitė:

  „Sveikata – kaip aš pažįstu save, kaip aš jaučiu save. MA-URI mane mokė jausti. Kineziterapijoje, masaže, taip pat mokė jausti, bet dažniausiai kitą, o ne save. Visada pati sau atrodžiau sveika, – visi kiti ligoniai. MA-URI – išmokė mane pirmiausia nukreipti žvilgsnį į patį save. Koks tavo fizinis kūnas? Ar turi skausmų? Koks tai skausmas? Ar turi baimių? Nerimo? Jei ateini prie kito žmogaus, dirbi su juo, jam ir perduodi tą nerimą. Jei kitam žmogui noriu padėti, pirmiausia turiu susitvarkyti su savimi.“


  Po MA-URI filosofijos pristatymo, R. Mažeikaitė vienam iš mokymo centro studentų atliko parodomąjį masažą, kurį lydėjo masažuotojos šokis, plastiški judesiai, gera nuotaika ir nuostabūs pojūčiai, kuriais dalinosi po atlikto masažo studentas Nerijus M. Auditorija, stebėjusi masažo fragmento atlikimą, taip pat liko sužavėta.

„Mama MA-URI“ nėščiųjų masažo atstovė Lietuvoje Jurga Mozūrienė taip pat pristatė savo veiklą ir pademonstravo nėščiosios masažo fragmentą visai susirinkusiai auditorijai. MA-URI praktikuojančioms moterims, Mama MA-URI padeda: suprasti savo moteriškumą, mokytis iš savo pačių nėštumo, gimdymo ir motinystės patirčių, įkvėpti nėščias moteris ir padėti joms prisiimti atsakomybę bei pasiruošti gimdymui, įkvėpti neseniai pagimdžiusias moteris įsiklausyti į Naujagimio Dainą.

Tariame ačiū svečiams iš Vilniaus ir dėkojame profesijos mokytojai Ramutei Narkauskienei, už iniciatyvą surengti šį renginį, kuris studentams bei svečiams suteikė ne tik naujų žinių apie masažo atlikimą, jo gydymo galią, bet ir pakvietė kiekvieną sustoti, pamąstyti ir pažvelgti į save.

 • Viešoji įstaiga Profesinio mokymo centro „Žirmūnai" Druskininkų filialas

  Vilniaus al. 30, LT-66119 Druskininkai, Tel./Faks. (8-313) 51091
  Mob. tel. +370 603 79210
  El-paštas: druskininkai@mczirmunai.lt Darbo laikas:
  Pirmadienį-penktadienį 7:30-16:00
  Pietų pertrauka 11:45-12:15