2015 m. balandžio 23 d. VšĮ VŽDRMC Druskininkų filialas plačiai atvėrė savo duris visiems besidomintiems įvairiais mokymais ar tiesiog norintiems susipažinti su mokymo centro aplinka, mokiniais, mokytojais, administracijos darbuotojais.

 • img_2564
 • Diena prasidėjo pirminio profesinio mokymo masažuotojo mokymo programos pristatymu. Mokymo specialistė susirinkusiems mokiniams, darbdaviams bei kitiems suinteresuotiems asmenims pasakojo apie šios mokymo programos aktualijas, mokinė Daiva Akstinienė pasidalino savo įspūdžiais ir gerąją patirtimi, įgyta mokantis šios specialybės. Pristatymo antroje dalyje susirinkusieji stebėjo studentų parodomąjį masažą.

Pristatymų ciklą tęsė mokymo specialistė Vilmą Jakimavičienė, kuri asmenims, norintiems įgyti kvalifikaciją pristatė profesinio mokymo programas ir mokymosi sąlygas bei galimybes.
13 val. profesinės reabilitacijos specialistė Felicija Olišauskienė asmenims, turintiems dalinį darbingumą ir neturintiems darbo suteikė įvairios naudingos informacijos: kaip galima patekti ir dalyvauti profesinėje reabilitacijoje, kokios yra sąlygos, galimybės bei neabejotina nauda ir įsidarbinimo galimybės rinkoje.
Atvirų durų dienos metu svečius vaišinome arbata, dalinomės įspūdžiais, patirtimi ir gera nuotaika.

Negalėjusius atvykti į dienos renginius, kviečiame paskambinti telefonu +37061564115 arba elektroniniu paštu druskininkai@vzdrmc.lt, atsakysime į Jūsų klausimus.

 • Viešoji įstaiga Profesinio mokymo centro „Žirmūnai" Druskininkų filialas

  Vilniaus al. 30, LT-66119 Druskininkai, Tel./Faks. (8-313) 51091
  Mob. tel. +370 603 79210
  El-paštas: druskininkai@mczirmunai.lt Darbo laikas:
  Pirmadienį-penktadienį 7:30-16:00
  Pietų pertrauka 11:45-12:15